Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapytanie ofertowe

KZB Legionowo Sp. z o.o. zwraca się z zapytaniem ofertowym w sprawie wykonania następującego zamówienia:

1. Przedmiot zamówienia:

1)    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony obiektów KZB Legionowo Sp. z o.o. polegającej na fizycznej ochronie wraz z monitoringiem obiektów sportowo-rekreacyjnych (stadion miejski, lodowisko, budynek wielofunkcyjny wraz z wyposażeniem) przy ul. Parkowej 27 / B. Chrobrego 50 b oraz usługę ochrony obiektów wymienionych w załączniku nr 2 do umowy polegającą na podejmowaniu interwencji na każdy sygnał emitowany przez monitorowany system alarmowy.

2)    Zamawiający oświadcza, iż posiada tytuł prawny do dysponowania obiektami i zawarcia niniejszej umowy oraz zobowiązuje się do niezwłocznego pisemnego poinformowania Wykonawcy o wszelkich zmianach w stanie faktycznym bądź prawnym dotyczącym przedmiotu umowy.

Wszelkie skutki faktyczne i prawne nie dokonania powiadomienia obciążają Zamawiającego.

3)    Usługa będzie wykonywana przez pracowników Wykonawcy przy użyciu jego własnego sprzętu technicznego, materiałów i środków.

4)    Wykonawca w toku wykonywania umowy zobowiązuje się postępować z należytą starannością, przy uwzględnieniu zawodowego charakteru świadczenia usług ochrony.

5)    Wykonawca i Zamawiający zachowują w tajemnicy wszystkie informacje, które mają wpływ na stan bezpieczeństwa obiektów w czasie obowiązywania umowy, a także po jej ewentualnym rozwiązaniu.

6)    Wykonawca zapewni obsługę okresowych przeglądów, konserwacji i bieżącej naprawy zabezpieczeń elektronicznych Zamawiającego: systemu telewizji dozorowej CCTV, systemu kontroli dostępu, systemu sygnalizacji pożaru.

7)    Wykonawca zobowiązuje się do utrzymania systemu alarmowego, przez cały czas trwania umowy, w stanie pełnej sprawności poprzez dokonywanie co najmniej raz na sześć miesięcy przeglądów okresowych (konserwacji).

 

2. Termin realizacji*:

Wykonawca zrealizuje usługę objętą przedmiotem zamówienia w terminie od godz. 00:00 dnia 01.01.2016 r. do dnia 31.12.2016 roku włącznie do godz. 24:00.

Załączniki:

zapytanie_ofertowe

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...