Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacja

 

INFORMACJA

Gmina Legionowo w imieniu której działa K Z B Legionowo Spółka z o.o.

podaje do publicznej wiadomości

 

      że zgodnie z  art. 35 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2014 r., poz. 518 z późn. zm.) na tablicach informacyjnych KZB Legionowo Sp. z o.o. oraz Urzędu Miasta Legionowo, na okres 21 dni tj. od dnia 6 maja 2015r. do 27 maja 2015r. został umieszczony wykaz o przeznaczeniu do wydzierżawienia na czas oznaczony 30 lat, zabudowanej nieruchomości oznaczonej nr ewidencyjnym 53 o powierzchni 1513 m2 w obrębie nr ewidencyjny 3, położonej w Legionowie przy ulicy Sosnowej 8, na rzecz Fundacji Gwiazdka w Legionowie, na cele statutowe a w szczególności na siedzibę Fundacji.

                                                                                                         

PREZES ZARZĄDU

   Marek Pawlak

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...