Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia

Gmina Legionowo w imieniu której działa K Z B Legionowo Spółka z o.o. podaje do publicznej wiadomości, że zgodnie z  art. 35 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015 r., poz. 1774 z późn. zm.) przeznacza do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej, na czas oznaczony do 3 lat, grunt oznaczony jako część działki nr ew. 3/16  o powierzchni 1701,70m2 w obrębie ew. 70 położonego w Legionowie przy ul. Suwalnej, częściowo zabudowanego budynkiem usługowym w zespole z halą stalową o pow. 869,66m2, z przeznaczeniem pod dotychczasową działalność na rzecz osoby będącej dotychczasowym dzierżawcą, która korzystała z tej nieruchomości na podstawie umowy dzierżawy zawartej na okres 3 lat.                

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowa działka położona jest na terenie przeznaczonym pod usługi ciepłownicze i utylizacji śmieci.

Stawka miesięcznego czynszu dzierżawnego 3.935,10 zł netto (słownie: trzy tysiące dziewięćset trzydzieści pięć złotych 10/100) + należny podatek VAT.

Opłaty z tytułu czynszu dzierżawnego Dzierżawca winien uiszczać w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury przez Wydzierżawiającego.

Stawka czynszu dzierżawnego będzie waloryzowana jednostronnie przez K Z B Legionowo Spółka z o.o. raz w roku, zgodnie ze średniorocznym wskaźnikiem wzrostu cen, towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanym przez Prezesa GUS w Monitorze Polskim.

Wykaz ten umieszcza się na tablicy informacyjnej KZB Legionowo Sp. z o.o. oraz Urzędu Miasta Legionowo, na okres 21 dni tj. od dnia 15 grudnia 2016r. do 5 stycznia 2017r.

Ponadto w tygodniku powiatu legionowskiego „Miejscowa na weekend” z dnia 15 grudnia 2016r. podana została informacja o wywieszeniu tego wykazu.

Bliższych informacji udziela K Z B Legionowo Spółka z o.o. ul. marsz J. Piłsudskiego 3, pok. nr 21 lub pod nr tel. 766 47 38 lub 766 47 36.

PREZES ZARZĄDU
Irena Bogucka

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...