Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targowisko Miejskie – art. przemysłowe

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z dniem 14.05.2020r. (czwartek) na Targowisku Miejskim Nr 1 "Mój Rynek", położonym przy ul. Jana III Sobieskiego (ograniczonym ulicami Piotra Wysockiego i marsz. J. Piłsudskiego) w Legionowie zostanie uruchomiona sprzedaż artykułów przemysłowych. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Numer stanowiska zostanie przydzielony w drodze losowania. Rezerwacji miejsca będzie można dokonać w Biurze Targowiska Miejskiego w Legionowie w dniach: 12.05.2020r. (wtorek) i 13.05.2020r. (środa) w godz. 07:00-15:00 osobiście lub telefonicznie pod nr. 22 774 94 05. Handel będzie odbywał się na nowych zasadach, obowiązujących obecnie na pozostałych placach targowych (informacja). Opłaty będą pobierane zgodnie z obowiązującym regulaminem. Szczegółowych informacji udziela Biuro Targowiska Miejskiego.

KZB Legionowo Sp. z o.o.

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...