Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opłaty targowisko

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z § 4  pkt 2 Regulaminu Targowiska Miejskiego w Legionowie  "Prowadzący targowisko przyjmuje z góry do 5-go dnia każdego miesiąca opłatę za rezerwację na kolejny miesiąc, wydając potwierdzenie jej wniesienia w postaci ewidencjonowanego kwitu opłaty (KP) i wydruku z kasy fiskalnej albo, na życzenie, faktury VAT".
Opłaty rezerwacyjne począwszy od kwietnia 2020 r. do odwołania  nie będą pobierane. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Targowiska tel. 22 774 94 05.

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...