Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targowisko - komunikat

 

Szanowni Państwo,
Po konsultacjach z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Legionowie oraz Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Warszawie, mając na uwadze zwiększającą się ilość potwierdzonych zachorowań na koronawirusa w powiecie legionowskim, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców  informujemy, że Targowisko Miejskie w Legionowie pozostaje zamknięte do odwołania dla handlu obwoźnego.
Główny Inspektor Sanitarny nałożył na zarządców targowisk oraz na sprzedawców stosowanie w rygorystyczny sposób wymagań higienicznych (https://gis.gov.pl/aktualnosci/targowiska-bazary-na-ktorych-sprzedawana-jest-zywnosc-zalecane-dzialania-zapobiegajace-zagrozeniu-epidemiologicznemu-covid-19-koronawirus/ ).

Decyzja ta jest ostateczna i obowiązuje do odwołania.
Bardzo prosimy o jej uszanowanie.

KZB Legionowo Sp. z o.o.

uwaga

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...