Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PILNA INFORMACJA

UWAGA!


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem KZB Legionowo Sp. z o.o. nie obsługuje interesantów w kontakcie bezpośrednim.
Apelujemy, aby w razie konieczności załatwienia sprawy skorzystać z możliwości zrealizowania jej drogą elektroniczną: e-mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie – numery telefonów do poszczególnych działów dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem https://kzb-legionowo.pl/kontakt              
W sytuacjach wyjątkowych (wnioski, pisma itp.) należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta na parterze z zastrzeżeniem, że w sali BOK może przebywać tylko jedna osoba. Wyjątek stanowić będzie złożenie ofert w postępowaniach i udzieleniu zamówień publicznych w Biurze Obsługi Klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 22 766 47 22.
Kasa zostaje zamknięta do odwołania a wszelkie należności prosimy uiszczać na nr rachunku:
73 1050 1012 1000 0005 0241 1663
Osoby przeziębione, chore, o zmniejszonej odporności prosimy o pozostanie w domach dla bezpieczeństwa własnego oraz innych mieszkańców.
KZB Legionowo Sp. z o.o.

uwaga

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...