Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odpracuj czynsz

Jeśli masz zaległości w spłacie czynszu za lokal komunalny, a sytuacja materialna nie pozwala Ci ich uregulować, możesz odpracować dług. Taką możliwość oferuje KZB Legionowo Sp. z o. o. w porozumieniu z Urzędem Miasta w ramach specjalnego programu, który rusza w Legionowie od października br. 

Dług można uregulować w formie świadczenia rzeczowego (określonej pracy), które będzie stanowić zapłatę umówionego zaległego czynszu. Świadczenie będzie wykonywane na podstawie porozumienia podpisywanego przez Prezesa KZB Legionowo Sp. z o. o. oraz dłużnika. W porozumieniu każdorazowo określone zostanie kwota, którą ma być objęte świadczenie rzeczowe. Stawka za godzinę wykonywanej pracy wynosi 12 zł brutto, zaś rodzaj, zakres i wartość całego świadczenia każdorazowo określone zostanie w kalkulacji stanowiącej załącznik do porozumienia. Świadczenie rzeczowe może wykonywać w imieniu dłużnika również inna osoba. Przed przystąpieniem do wykonywania pracy, osoba z którą zawarto porozumienie, skierowana zostanie na szkolenie w niezbędnym zakresie.

Kto może skorzystać z programu

Porozumienia zawierane będą z osobami, których zaległość nie przekracza kwoty 15 000 zł. W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe jednak będzie zawarcie porozumienia z dłużnikami, których zaległość przekracza tę kwotę. Z oferty zamiany długu na świadczenie rzeczowe wyłączone są osoby posiadające zaległości za okres krótszy niż 6 miesięcy. Nie dotyczy ona również osób zamieszkujących w lokalach zaliczonych do I kategorii.

Osoby chcące skorzystać z programu umożliwiającego odpracowanie należności czynszowych powinny zgłaszać się z pisemnym podaniem do KZB Legionowo Sp. z o.o. przy ul. Piłsudskiego 3

Decyzję o możliwości realizacji świadczenia rzeczowego podejmuje Prezes KZB Legionowo Sp. z o.o. po uprzednim uzyskaniu informacji od dłużnika w zakresie jego sytuacji życiowej.

 

Najnowsze informacje

Pływalnia od września

27.06.2018

  Wrześniowy termin oddania pływalni na os. Piaski nie jest zagrożony. W miniony poniedzia
Przerwa technologiczna na pływalni

19.06.2018

  W poniedziałek 23 lipca rozpocznie się przerwa technologiczna na Pływalni Miejskiej. Od t
Zadaszenie lodowiska

26.04.2018

  Najbliższy sezon zimowy może się znacznie wydłużyć dla wielbicieli łyżwiarstwa. Spó
Z wizytą na budowie basenu

10.04.2018

  Największą inwestycją realizowaną przez spółkę KZB Legionowo jest pływalnia przy Szk
Wesołych Świąt

30.03.2018

Tężnia po przerwie

29.03.2018

Po zimowej przerwie spółka KZB Legionowo ponownie zaprasza do Parku Zdrowia i znajdującej się

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...