ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo

22 774 45 95 info@kzb-legionowo.pl

Zdrowo handluj na „Moim Rynku”

„Mój Rynek” w Legionowie zaprasza!

Prowadzisz ekologiczne gospodarstwo? Jesteś producentem artykułów rolno-spożywczych wytwarzanych w systemie rolnictwa ekologicznego i szukasz miejsca, gdzie mogliby je kupować mieszkańcy Legionowa i okolic? Zapraszamy na „Mój Rynek” w Legionowie! Tylko teraz, dokonując rezerwacji miejsca handlowego na placu A na kwiecień i maj, masz możliwość nieodpłatnego rozreklamowania swojego  stoiska. Szczegóły w dalszej części informacji.

Miesięczna rezerwacja miejsca na „Moim Rynku” wynosi:

  • 10 zł za stoisko ekologiczne i dla rolników
  • 55 zł dla pozostałych sprzedawców

Do dyspozycji handlujących udostępnione zostały :

  • 32 zadaszone stanowiska
  • 6 miejsc do handlu bezpośrednio  z samochodu
  • 12 stanowisk przeznaczonych dla drobnego handlu
  • toaleta

Dla klientów targowiska przewidzianych jest 12 miejsc postojowych od strony ul. Wysockiego.

Dokonując rezerwacji na kwiecień i maj 2021r. masz możliwość nieodpłatnego rozreklamowania swojego stoiska na stronie internetowej oraz profilu KZB Legionowo Sp. z o.o. na facebook’u, a także w gazecie „Miejscowa na weekend”. Pozwoli to na zdobycie nowych klientów i umożliwi mieszkańcom odnalezienie Twojego stoiska. Informacja, która pojawi się na naszej stronie będzie zawierała kilka słów  o Twoim gospodarstwie, o produktach, które oferujesz a także wzmiankę w jakie dni można Cię znaleźć wraz z numerem stoiska, a także maksymalnie dwa zdjęcia pokazujące Twoje gospodarstwo oraz oferowane produkty.

Aby skorzystać z powyższej oferty należy dokonać rezerwacji miejsca handlowego na       placu A Targowiska Miejskiego w Legionowie „Mój Rynek” (wniosek do pobrania), uiścić opłatę rezerwacyjną w odpowiedniej wysokości w kasie targowiska, a także wypełnić następujący formularz (formularz do pobrania). Wypełnione dokumenty należy złożyć w biurze Targowiska Miejskiego.

Informacja o Twoim stoisku pojawi się do 3 dni roboczych od złożenia kompletnego wniosku. Powyższa oferta dotyczy tylko rezerwacji wykupionych na miesiąc kwiecień i maj dla stoisk ekologicznych i rolników.

Szczegółowych informacji udziela biuro Targowiska Miejskiego w Legionowie  od wtorku do soboty w godz. 07:00-15:00 pod nr. tel. 22 774 94 05.

Formularz

Wniosek