Piękna pogoda za oknem sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Już od 1 czerwca do 31 października 2026 r. rusza kolejna edycja akcji „Otwarte Boiska”.
W ramach programu mieszkańcy będą mogli korzystać z boisk przy:
- SP1
- ZSP2
- SP3
- ZSP (z wyłączeniem lipca i sierpnia w związku z remontem)
- II LO
- oraz na terenie parku rekreacyjnego przy ul. Królowej Jadwigi.
Tu znajdziesz harmonogramy i regulaminy
Przypominamy również, że przez cały rok funkcjonują ogólnodostępne obiekty sportowe:
- Stadion: boisko Orlik, boisko do siatkówki plażowej, skatepark oraz bieżnia lekkoatletyczna,
- boiska w parku im. T. Kościuszki, na Osiedlu Młodych, Osiedlu Kozłówka i Osiedlu Policyjnym,
- mini boisko do koszykówki na terenie placu zabaw przy ul. Husarskiej (za Maximem).
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu oraz korzystania z miejskiej infrastruktury sportowej.



