Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KZB zarządcą nieruchomości

Początek roku to dobry czas na podsumowania. Spółka KZB Legionowo pośród wielu zadań zajmuje się także zarządzaniem nieruchomościami. Rok 2018 rozpoczęła intensywnie. W katalogu ma już 36 nieruchomości, którymi zarządza. Należą one do wspólnot mieszkaniowych.

KZB Legionowo Sp. z o.o. zarządza nieruchomościami, w skład których wchodzi ponad  1200 lokali o łącznej powierzchni użytkowej ok. 60 000 m2. W ubiegłym roku spółka przejęła w zarząd kolejne nieruchomości: przy ul. Przemysłowej 6
(21 lokali), 1  Dywizji Zmechanizowanej 16 (33 lokale) oraz Wspólnotę Mieszkaniową „Projekt Park Legionowo” przy ul. Mickiewicza 25 i 27 (114 lokali).

W połowie lutego rozpoczną się pierwsze zebrania ze wspólnotami. W chwili obecnej przygotowywane są sprawozdania finansowe, które właściciele lokali otrzymają przynajmniej na siedem dni przed terminem zebrania.

W naszej działalności zarządczej Spółka kieruje się przede wszystkim zasadą ochrony interesów właścicieli lokali, realizacją uchwał wspólnoty mieszkaniowej oraz zapewnieniem stałej współpracy z zarządami wspólnot – mówi prezes KZB Irena Bogucka. – Jako największy w mieście zarządca nieruchomości posiadamy nową siedzibę z salą konferencyjną, w której odbywają się zebrania poszczególnych wspólnot. Fachową obsługę zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników, wśród których znajduje się 5 osób posiadających zawodową licencję zarządcy nieruchomości oraz 3 osoby mające uprawnienia w zakresie nadzoru robót budowlanych. System rozliczeń finansowych wspólnot mieszkaniowych oparty jest na nowoczesnym programie komputerowym Perseus, umożliwiającym każdemu właścicielowi lokalu internetowy dostęp do własnych kartotek rozrachunkowych – mówi prezes KZB Legionowo.

Wartym podkreślenia jest także to, że KZB Legionowo Sp. z o.o. zapewnia wspólnotom mieszkaniowym pełną obsługę prawną świadczoną przez radcę prawnego zatrudnionego przez Spółkę, roczne i pięcioletnie przeglądy budowlane wykonywane przez pracowników Spółki posiadających uprawnienia budowlane, dostęp do sal na potrzeby zebrań w budynkach szkół i przedszkoli stanowiących własność Spółki. W specjalnej ofercie dla nowo pozyskanych wspólnot mieszkaniowych znajduje się niezmienność wynagrodzenia zarządcy w ciągu pierwszych 5 lat współpracy.

tn DSC 0025

Jeden z budynków zarządzanych przez KZB Legionowo sp. z o.o.

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...