Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie z KZB Legionowo

Aktywny wypoczynek na lodzie i w wodzie – to oferta na tegoroczne ferie, jaką przygotowała spółka KZB Legionowo. Lodowisko Miejskie jest czynne w godzinach 9.00 – 20.30, na Pływalni Miejskiej czekają gry i zabawy wodne.

Lodowisko przy Arenie Legionowo cieszy się ogromną popularnością. W czasie ferii zimowych odbywa się 5 sesji – od godziny 9.00 do 20.30. W godzinach 9.00 – 10.45 wszyscy mieszkańcy Legionowa ślizgają się za darmo.

Podobnie jak w poprzednich latach, na miejscu można wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy. Jest możliwość umówienia się z instruktorem na indywidualne lekcje jazdy, dla najmłodszych spółka przygotowała pomagające w jeździe pingwiny.

– Jest to owoc współpracy pomiędzy spółką KZB Legionowo a Brave Agency sp. z o.o., reprezentującą Ferrero Polska. W ramach kampanii „Kinder Pengui” na lodowisku pojawiły się nie tylko pingwiny, ale także kaski dla dzieci z atestem oraz kamizelki odblaskowe – mówi Irena Bogucka, prezes KZB Legionowo sp. z o.o..

Dla tych, którzy preferują sporty wodne, Pływalnia Miejska przy ul. Królowej Jadwigi przygotowała gry i zabawy sportowe. Od środy do piątku w godzinach 10.00 – 17.00 w ramach wykupionego biletu wstępu dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym mogą wziąć udział w zajęciach takich jak:

  • Piłka siatkowa – wodna

  • Koszykówka wodna

  • Wyławiane przedmiotów z dna basenu

  • Zawody pływackie (na czas, oraz sztafety)

  • Gry i zabawy drużynowe

Limit osób przebywających w ciągu danej sesji na basenie nie może przekraczać 24 osoby. Kadra ratownicza pływalni przypomina, że dzieci o wzroście poniżej 1 m 40 cm wchodzą pod opieką osoby pełnoletniej, a dzieci poniżej 8 roku życia muszą przebywać na pływalni z opiekunem prawnym.

tn DSC 0772

 

 

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...