Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miejcowa na weekend najlepszą gazetą w kraju

„Miejscowa na weekend” najlepszą gazetą w Polsce – tak zdecydowało jury prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu Kryształy PR, przyznając wydawcy Grand Prix oraz pamiątkową statuetkę.

Wyróżnienia przyznano także PWK Legionowo za kampanię „Dobra woda z Legionowa” oraz Urzędowi Miasta Legionowo za działania w mediach społecznościowych.

W tym roku na konkurs przesłanych zostało niemal 200 zgłoszeń, których poziom był bardzo wyrównany. – Doświadczenie zdobywane przez samorządy, ich kreatywność w podejściu do podejmowanych tematów i coraz większa dbałość o całokształt wykonania sprawiają, że obrady Jury są coraz trudniejsze. W tym roku dało się odczuć niezwykle wysoki poziom nadesłanych prac, które z edycji na edycję stają się coraz lepsze – podkreślał jeden z przedstawicieli jury Sebastian Chachołek – Prezes Zarządu Grupy PRC, komentator i ekspert z zakresu PR, doradca i konsultant z zakresu marketingu politycznego.

Tegoroczni laureaci nagrody Grand Prix kryształów PR, po raz pierwszy w naszej historii otrzymali statuetkę, która została zaprojektowana i wykonana przez określanego mianem polskiego Leonarda da Vinci – rzeźbiarza, artystę – Artura Szołdrę.

Kryształy PR-u to nagrody za najlepsze działania informacyjne i kampanie promocyjne realizowane przez szeroko pojętą branżę instytucji publicznych. O nagrody rywalizują setki podmiotów: jednostki samorządu terytorialnego, organy administracji państwowej i spółki. W Kapitule konkursu zasiadają specjaliści branży PR, którym przewodniczy prof. Sławomir Smyczek, prorektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Oprócz niego wśród członków kapituły znaleźli się m.in. dr Anna Adamus-Matuszyńska socjolog, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, prekursorka public relations w Polsce, dr Sebastian Chachołek, dr Marek Lipczyk, dr Marek Skała, dr Krzysztof Koj.

W minionych latach „Kryształy” otrzymali m.in. Komenda Główna Policji, Ministerstwo Obrony Narodowej, Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie, Urzędy Marszałkowskie województw: Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego, Śląskiego oraz samorządy Gdańska, Częstochowy, Krakowa, Katowic i Łodzi.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

22089330 1468454453207996 6384024579942084354 n

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...