Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoły po wakacjach

Jak co roku pracownicy spółki KZB pracowicie spędzali wakacje. W czasie, gdy uczniowie i przedszkolaki odpoczywali, spółka wyremontowała placówki oświatowe.

Lista zaplanowanych na dwa miesiące prac była bardzo długa i zawierała m.in. przebudowę i naprawę dachu nad salą gimnastyczną w SP 1, przebudowę dachu w ZSP 2, cyklinowanie podłóg i remonty w salach gimnastycznych w SP 2 i ZSO 2, montaż oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego SP 7, PM 9 i PM 12, wymianę dźwigu towarowego w PM 10 i żłobku, udrożnienie przewodów wentylacyjnych, malowanie korytarzy, ścian, naprawę klepek lub paneli w salach, naprawę okien, wymianę kostki betonowej, wymianę kostki betonowej, naprawę zabawek na placu zabaw i wiele innych.

- W tym roku na szkolne i przedszkolne remonty wydaliśmy ponad 1 mln zł. Zakres robót był bardzo szeroki i dostosowany do każdej z placówek. Obejmował od naprawy i malowania ścian i sufitów po tak kompleksowe prace jak przebudowa dachów w ZSP 2 i SP 1. Przystosowaliśmy także sale lekcyjne i świetlice dla najmłodszych dzieci. Prac było dużo, ale na szczęście udało je się zrealizować w terminie - mówi prezes KZB Irena Bogucka.

tn remonty szkol 013 
tn remonty szkol 022

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...