Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przychodnia i przedszkole już gotowe

Zakończyła się inwestycja na dotychczas zaniedbanej, pustej działce pośrodku osiedla Piaski. Blok, opisywany przez upadającą gazetę Mazowieckie To i Owo jako „przekręt” i nikomu niepotrzebna inwestycja, od razu znalazł 30 chętnych rodzin, które nie mogą doczekać się zamieszkania w tej doskonałej lokalizacji. Ogromnym plusem inwestycji jest zagospodarowanie parteru, na którym znajdą się przedszkole, przychodnia i klub osiedlowy.

Zgodnie z wolą mieszkańców na terenie działki znajduje się boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw, blok został odsunięty od istniejącej zabudowy, a parter został zagospodarowany na cele ogólnospołeczne. W bloku znajduje się 30 mieszkań o powierzchni od 30 do 75 m2. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska.

- Pomimo krytycznych uwag ze strony To i Owo na początku tej inwestycji, możemy powiedzieć, że jest to najładniejszy blok, jaki powstał od wielu lat na terenie tego osiedla. Jest to także pierwszy blok gminny, w którym na prośbę okolicznych mieszkańców umieściliśmy parking w podziemiach budynku – mówi prezydent Roman Smogorzewski. - Na parterze znajduje się 3-oddziałowe przedszkole, które będzie prowadzone przez spółkę KZB Legionowo na tych samych zasadach co placówki gminne, a także przychodnia lekarska, która przeniesie się z pobliskich baraków w te godne warunki oraz tak potrzebny osiedlowy klub . Na działce znajduje się mini boisko sportowe, dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Na jakim etapie jest budowa?

- Zakończyliśmy już inwestycję, trwają odbiory, ostatnie drobne poprawki, sprzątanie i czyszczenie. Wkrótce oddamy blok do użytkowania inwestorowi. Mieszkania są w standardzie deweloperskim, a zlokalizowane na parterze przedszkole jest wykończone przez nas „pod klucz”, razem z wyposażeniem. Niewątpliwym udogodnieniem jest winda, która zjeżdża do piwnicy połączonej z garażem podziemnym. W tej inwestycji jest wszystko, co jest potrzebne dla wygody mieszkańców – mówi Mariusz Bycum – inżynier budowy.

tn IMG 5205 tn IMG 5208 tn IMG 5214

tn IMG 5216 tn IMG 5230 tn IMG 5233

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...