Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wesołe Sówki zapraszają

Prowadzone przez spółkę KZB Legionowo Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Sówki” w Legionowie od 1 września zaprasza dzieci – rocznik 2014 i 2013, do oddziałów przy Al. 1 Dywizji Zmechanizowanej na Osiedlu Piaski.

Zapisy ruszyły 17 maja i są prowadzone w placówce przy ul. Jagiellońskiej 40.

- W nowym budynku na os. Piaski, przy Al. 1 Dywizji Zmechanizowanej znajdą się trzy oddziały dla 60 dzieci. Zapisy odbywają się przy ul. Jagiellońskiej 40, decyduje kolejność zgłoszeń – zapraszamy serdecznie rodziców z Legionowa – mówi prezes KZB Irena Bogucka.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci rodziców pracujących, zamieszkujących w Legionowie i rozliczających się w legionowskim Urzędzie Skarbowym.

Przedszkole, które funkcjonuje na zasadach podobnych jak placówki publiczne, zapewnia:

- wysoko wykwalifikowaną i twórczą kadrę

- nowoczesne sale w nowym budynku

- zajęcia dodatkowe:

* plastyczne

*muzyczne

*ruchowe

*językowe

*rytmikę

*logopedię

*religię.

Informacje o przedszkolu można znaleźć na FACEBOOKU pod nazwą Przedszkole Niepubliczne „Wesołe Sówki” w Legionowie oraz na stronie www.kzb-legionowo.pl.

 

sowki

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...