Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisy do przedszkola

 

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Sówki” informuje, że od 17 maja 2017 roku od godziny 8.00 rozpoczynają się  zapisy do trzech oddziałów przedszkolnych (dwa roczniki 2014 i jeden rocznik 2013) na wolne miejsca w grupach organizowanych przy Al. Dywizji Zmechanizowanej (Osiedle Piaski). Zapisy prowadzone będą przy ul. Jagiellońskiej 40. Zapisujemy dzieci zamieszkałe w Legionowie, których rodzice rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Legionowie. Pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących. Decyduje kolejność zgłoszenia się do zapisu. Jednocześnie będziemy prowadzić  listę rezerwową.

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...