Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sportler poprowadzi zajęcia na pływalni

Spółka KZB Legionowo wybrała firmę, która poprowadzi grupowe zajęcia nauki pływania oraz grupowe zajęcia aqua aerobiku na Pływalni Miejskiej przy ul. Królowej Jadwigi.

- W postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego wybrano jako najkorzystniejszą ofertę firmy Sportler. Przy ocenie wykonawcy brana była pod uwagę zaoferowana cena – mówi prezes spółki Irena Bogucka.

W postępowaniu złożono dwie oferty: Sportler oraz konsorcjum firm Nemo i Stan-Mark. Oferta Sportler była bardziej korzystna i wyniosła 195.030,00 zł. Umowa zostanie zawarta 28 kwietnia.

tn IMG 3311

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...