Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zwiększenie liczby oddziałów w przedszkolu

 

KZB Legionowo Sp. z o.o. w Legionowie planuje zwiększenie liczby oddziałów w Niepublicznym Przedszkolu ‘‘Wesołe Sówki” w Legionowie. Otwarcie drugiego miejsca prowadzenia zajęć dla trzech grup planujemy przy Al. 1 Dywizji Zmechanizowanej na Osiedlu Piaski. Zgodnie ze Statutem placówki zapisy prowadzone będą w oparciu o zasadę powszechnej dostępności. W przypadku większej liczby kandydatów niż wolnych miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci posiadające miejsce zamieszkania na terenie Gminy Legionowo potwierdzone pierwszą stroną PIT-U jednego z rodziców/opiekunów prawnych za rok poprzedni.

Opłaty za przedszkole są porównywalne z odpłatnością w przedszkolach publicznych. Zapisy planujemy w maju. Szczegóły podamy na naszej stronie www.kzb-legionowo.pl

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...