Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wynajem lokali na dworcu

 

Ogłoszono listę nieruchomości przeznaczonych na wynajem na terenie Centrum Komunikacyjnego. Konsorcjum firm: KZB Legionowo Spółka z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „Legionowo” Spółka z o.o. w późniejszym terminie opublikuje termin przetargu i jego warunki.

Konsorcjum przeznacza do wynajęcia na 3 lata 5 lokali użytkowych położonych na parterze Centrum przy ul. Kościuszki 8A.

Wśród lokali znajdują się dwa pomieszczenia o powierzchni ok. 16 m2 posiadające instalację telekomunikacyjną, czujki ruchu i klimatyzację. Pozostałe lokale mają większą powierzchnię tj. około 72,17 m2, 63,35 m2 oraz 71,40 m2. Oprócz pozostałych udogodnień dysponują one dużymi witrynami wystawowymi od strony ulicy Kościuszki oraz rolowanymi kratami.

Jakie punkty powstaną w Centrum Komunikacyjnym? Przyszli wynajmujący mogą zorganizować na dworcu punkt gastronomiczny, salonik prasowy lub aptekę. Konsorcjum dopuszcza powstanie usług szewskich, pralni, księgarni lub drogerii. Jednocześnie zastrzega, by w w/w lokalach nie były prowadzone działalności związane z prowadzeniem gier na automatach, jak również jakiejkolwiek inne działalności w zakresie gier losowych, zakładów wzajemnych, działalność typu sex-shop, czy też działalność polegająca na wprowadzaniu do obrotu substancji psychotropowych lub odurzających, w szczególności tzw.”dopalaczy”.

Cena wywoławcza czynszu miesięcznego netto dla wszystkich lokali wynosi 78,00 zł/m2 (plus należny podatek VAT w wysokości 23% liczony od kwoty netto). Bliższych informacji na temat warunków przetargu udziela KZB Legionowo Spółka z o.o. ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, pok. nr 21 lub pod nr tel. 766 47 38.

Więcej szczegółów na stronie http://kzb-legionowo.pl/przetargi-dotyczace-nieruchomosci/906-centrum-nieruchomosci-2017.

 13754585 665971160221363 7424807100288393875 n

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...