Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targowisko zostaje przy ul. Sobieskiego !

Targowisko zostaje przy ul. Sobieskiego!

Mając na uwadze doniesienia, jakie pojawiły się ostatnio w prasie lokalnej na temat likwidacji targowiska miejskiego, pragnę zapewnić, że targ pozostanie przy ul. Sobieskiego i w dalszym ciągu będzie się rozwijał.W projekcie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Legionowo teren, na którym zlokalizowany jest legionowski targ ma dokładnie takie samo przeznaczenie, jak w obecnym planie. W tekście projektu Studium dopuszcza się funkcjonowanie targowiska wzdłuż ulicy Jana III Sobieskiego.

Pragnę także przypomnieć, że w czerwcu 2011 roku miejscy radni przeprowadzili wśród mieszkańców osiedli Sobieskiego i Jagiellońska ankietę, w której zapytali czy chcą przeniesienia targowiska na obrzeża miasta. Spośród blisko 1000 odpowiedzi, 87% było zdecydowanie za pozostawieniem targowiska w jego aktualnej lokalizacji. Z uwagi na opinię naszych mieszkańców podjęto decyzję o pozostawieniu targowiska w dotychczasowej lokalizacji i dalszym jego rozwoju. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonowania targowiska miejskiego proszę o kontakt z KZB Legionowo Sp. z. o.o.

                                                                                      Irena Bogucka

                                                                                           Dyrektor

                                                                             KZB Legionowo Sp. z o.o.

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...