Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Karty sportowe w "Wodnych Piaskach"

Miesiąc po otwarciu najnowszej i największej inwestycji spółki KZB Legionowo, pływalni „Wodne Piaski” przy Szkole Podstawowej nr 8, mamy kolejną dobrą wiadomość dla użytkowników. Już wkrótce na basenie będzie obowiązywała karta Multisport.

Mieszkańcy jeszcze przed otwarciem pływalni pytali, czy w obiekcie będą obowiązywały karty sportowe. Najczęściej pytania dotyczyły kart Multisport.

- W „Wodnych Piaskach” obowiązują już karty FitProfit oraz OkSystem. Uprawniają one do korzystania bezpłatnie ze wszystkich atrakcji przez godzinę. Po upływie tego czasu naliczana zostaje dopłata minutowa zgodnie z cennikiem. Procedury podpisywania umowy dotyczącej kart Multisport są najdłuższe, ale umowa została już podpisana i karta będzie obowiązywała od 1 grudnia – mówi prezes KZB Legionowo Irena Bogucka.

Basen na Piaskach to pływalnia przyszkolna, składająca się z budynku parterowego, częściowo podpiwniczonego, w którym znajduje się basen pływacki o wymiarach 25x16,5 m z 7 torami. Drugi, rekreacyjny basen ma wymiary 11x22 m. Relaks zapewnią leżanki z masażem, masaż ścienny, masaż stóp i karku. Dla najmłodszych w brodziku o wymiarach 7x7 m czekają dzwonek wodny, jeż wodny i zjeżdżalnia słonik. Na zewnątrz została zamontowana zjeżdżalnia – rura, a bok obiektu powstał parking na 65 samochodów osobowych z 2 miejscami dla autokarów.

Pływalnia jest wyposażona w nowoczesne źródła energii: fotowoltaikę i panele słoneczne.

Co ważne, dzięki temu, że basen zbudowała spółka KZB Legionowo, a nie Urząd Miasta Legionowo, pozwoliło to zaoszczędzić 23% kosztów. - Różnica pomiędzy inwestycją prowadzoną przez gminę a tą prowadzoną przez spółkę to 23%. Prawie ¼ kosztów mniej byłowydatkowane na ten cel dzięki możliwości odzyskani VAT-u przez spółkę – mówi prezydent Roman Smogorzewski.

Na budowę pływalni spółka otrzymała 3,5 mln zł dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ceny godzinnych wejść zaczynają się od 12 zł. Basen ma specjalną ofertę dla rodzin i grup zorganizowanych. Na pływalni odbywają się m.in. zajęcia z nauki pływania. Więcej informacji znajduje się na stronie basenu https://kzb-legionowo.pl/plywalnia/piaski/basen/cennik/

tn 44838430 1145040682287528 2883453562916962304 n

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...