Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dofinansowanie przebudowy boiska

 

706 tys zł dofinansowania otrzymała spółka KZB Legionowo wraz z Urzędem Miasta Legionowo z programu Sportowa Polska. Środki, o które od marca br zabiegał legionowski samorząd zostaną przeznaczone na modernizację boiska do piłki nożnej na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie.

Spółka KZB wraz z władzami miasta od lat planowała przebudowę boiska znajdującego się na legionowskim stadionie. Pierwszy wniosek w tej sprawie złożono już w 2017 roku, wówczas do Programu rozwoju ponadlokalnej infrastruktury sportowej – pilotaż 2017. Lecz dopiero we wrześniu 2018 roku udało się otrzymać dofinansowanie.

- Wniosek dotyczy modernizacji boiska o trawie syntetycznej, które jest bardzo uczęszczane nie tylko przez najmłodszych, ale także dorosłych mieszkańców. Nawierzchnia zużyła się przez te lata i cieszy mnie bardzo, że udało nam się wywalczyć dofinansowanie ze środków zewnętrznych – mówi Irena Bogucka, prezes KZB Legionowo, przypominając, że całkiem niedawno, dzięki doskonałej współpracy z doświadczonymi w pozyskiwaniu funduszy pracownikami Urzędu Miasta Legionowo, spółka otrzymała aż 3,5 mln dofinansowania do budowy basenu na os. Piaski.

Jak zapowiada prezes KZB, modernizacja boiska korzystnie wpłynie na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród legionowskich dzieci i młodzieży. Dzięki wymianie wypełnienia z granulatu wszyscy zainteresowani będą mieli bezpieczny dla zdrowia dostęp do infrastruktury sportowej – mówi Irena Bogucka.

 0e63c9ab8f14259fa7f57d3b1e3b5ffb l

 

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...