Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odpracuj czynsz

Jeśli masz zaległości w spłacie czynszu za lokal komunalny, a sytuacja materialna nie pozwala Ci ich uregulować, możesz odpracować dług. Taką możliwość oferuje KZB Legionowo Sp. z o. o. w porozumieniu z Urzędem Miasta w ramach specjalnego programu, który rusza w Legionowie od października br. 

Dług można uregulować w formie świadczenia rzeczowego (określonej pracy), które będzie stanowić zapłatę umówionego zaległego czynszu. Świadczenie będzie wykonywane na podstawie porozumienia podpisywanego przez Prezesa KZB Legionowo Sp. z o. o. oraz dłużnika. W porozumieniu każdorazowo określone zostanie kwota, którą ma być objęte świadczenie rzeczowe. Stawka za godzinę wykonywanej pracy wynosi 12 zł brutto, zaś rodzaj, zakres i wartość całego świadczenia każdorazowo określone zostanie w kalkulacji stanowiącej załącznik do porozumienia. Świadczenie rzeczowe może wykonywać w imieniu dłużnika również inna osoba. Przed przystąpieniem do wykonywania pracy, osoba z którą zawarto porozumienie, skierowana zostanie na szkolenie w niezbędnym zakresie.

Kto może skorzystać z programu

Porozumienia zawierane będą z osobami, których zaległość nie przekracza kwoty 15 000 zł. W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe jednak będzie zawarcie porozumienia z dłużnikami, których zaległość przekracza tę kwotę. Z oferty zamiany długu na świadczenie rzeczowe wyłączone są osoby posiadające zaległości za okres krótszy niż 6 miesięcy. Nie dotyczy ona również osób zamieszkujących w lokalach zaliczonych do I kategorii.

Osoby chcące skorzystać z programu umożliwiającego odpracowanie należności czynszowych powinny zgłaszać się z pisemnym podaniem do KZB Legionowo Sp. z o.o. przy ul. Piłsudskiego 3

Decyzję o możliwości realizacji świadczenia rzeczowego podejmuje Prezes KZB Legionowo Sp. z o.o. po uprzednim uzyskaniu informacji od dłużnika w zakresie jego sytuacji życiowej.

 

Najnowsze informacje

Konkurs z Kinder Pingui

23.01.2018

Od tego sezonu spółka KZB Legionowo współpracuje z Brave Agency sp. z o.o., reprezentującą F
Ferie z KZB Legionowo

17.01.2018

Aktywny wypoczynek na lodzie i w wodzie – to oferta na tegoroczne ferie, jaką przygotowała sp
KZB Legionowo firmą godną zaufania

17.01.2018

Spółka KZB Legionowo otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania”. Certyfikat ten jest wyró
Pokaz ratownictwa wodnego

05.01.2018

  Kadra ratownicza ,,Pływalni Miejskiej” w Legionowie zaprasza na ,,mini pokaz ratownictwa
Ferie na basenie

05.01.2018

  Kadra ratownicza ,,Pływalni Miejskiej” w Legionowie pragnie zaprosić wszystkie dzieci w
Ferie na lodowisku

04.01.2018

Dobra wiadomość dla wielbicieli łyżew. W ferie zimowe, jeżeli aura będzie łaskawa, Miejskie L

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...