Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odpracuj czynsz

Jeśli masz zaległości w spłacie czynszu za lokal komunalny, a sytuacja materialna nie pozwala Ci ich uregulować, możesz odpracować dług. Taką możliwość oferuje KZB Legionowo Sp. z o. o. w porozumieniu z Urzędem Miasta w ramach specjalnego programu, który rusza w Legionowie od października br. 

Dług można uregulować w formie świadczenia rzeczowego (określonej pracy), które będzie stanowić zapłatę umówionego zaległego czynszu. Świadczenie będzie wykonywane na podstawie porozumienia podpisywanego przez Prezesa KZB Legionowo Sp. z o. o. oraz dłużnika. W porozumieniu każdorazowo określone zostanie kwota, którą ma być objęte świadczenie rzeczowe. Stawka za godzinę wykonywanej pracy wynosi 12 zł brutto, zaś rodzaj, zakres i wartość całego świadczenia każdorazowo określone zostanie w kalkulacji stanowiącej załącznik do porozumienia. Świadczenie rzeczowe może wykonywać w imieniu dłużnika również inna osoba. Przed przystąpieniem do wykonywania pracy, osoba z którą zawarto porozumienie, skierowana zostanie na szkolenie w niezbędnym zakresie.

Kto może skorzystać z programu

Porozumienia zawierane będą z osobami, których zaległość nie przekracza kwoty 15 000 zł. W szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwe jednak będzie zawarcie porozumienia z dłużnikami, których zaległość przekracza tę kwotę. Z oferty zamiany długu na świadczenie rzeczowe wyłączone są osoby posiadające zaległości za okres krótszy niż 6 miesięcy. Nie dotyczy ona również osób zamieszkujących w lokalach zaliczonych do I kategorii.

Osoby chcące skorzystać z programu umożliwiającego odpracowanie należności czynszowych powinny zgłaszać się z pisemnym podaniem do KZB Legionowo Sp. z o.o. przy ul. Piłsudskiego 3

Decyzję o możliwości realizacji świadczenia rzeczowego podejmuje Prezes KZB Legionowo Sp. z o.o. po uprzednim uzyskaniu informacji od dłużnika w zakresie jego sytuacji życiowej.

 

Najnowsze informacje

Bezpieczniej przy SP8

08.11.2017

Spółka KZB Legionowo poprawiła bezpieczeństwo dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr
Dzierżawa gruntu

26.10.2017

  K Z B Legionowo Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, 05-120 w Leg
Pomieszczenia do wynajęcia

26.10.2017

K Z B Legionowo Spółka z o.o. z siedzibą przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 3, 05-120 w Legionowie
Kamień węgielny pod basen

09.10.2017

Budowa pływalni przy Szkole Podstawowej nr 8 trwa od marca, wczoraj (8.10) odbyła się uroczysto
Miejcowa na weekend najlepszą gazetą w kraju

02.10.2017

„Miejscowa na weekend” najlepszą gazetą w Polsce – tak zdecydowało jury prestiżowego, og
Przychodnia na Piaskach

25.09.2017

Już w grudniu pacjenci znajdującej się na os. Piaski przychodni Puls będą mogli oczekiwać na

Kontakt

KZB Legionowo Sp. z o.o
ul. marsz. J. Piłsudskiego 3
05 -120 Legionowo
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 774 45 95
Faks: 22 774 11 77

Do pobrania

Formularz rezerwacja sztucznego boiska

Formularz rezerwacji boiska z naturalną nawierzchnią

Logotyp KZB Legionowo SP. z o.o.

cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat magna eros eu erat.

Trochę o nas

KZB- Legionowo Spółka z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego w jednoosobową spółkę prawa handlowego, której jedynym właścicielem jest Gmina Legionowo. czytaj więcej...